opcje zaawansowane (rozwiń)zaawansowane
opcje zaawansowane (zwiń)zwiń
opcje zaawansowane (rozwiń)zaawansowane
opcje zaawansowane (zwiń)zwiń

Wielki Post z Jezuitami

Chcielibyśmy poprowadzić Was w Wielkim Poście jak zwykle - poprzez Słowo Żywe w Dobrej Nowinie - Ewangelii. Wielki Post jest dla nas czasem wyjątkowym - w sposób szczególny możemy otworzyć się na Łaskę Bożą, którą Pan chce nas hojnie darzyć.

Tegorocze medytacje-rozważania zostały napisane przez jezuitów: Mateusza Basiejko SJ, Przemysława Mąkę SJ, Piotra Stanowskiego SJ, Andrzeja Błędzińskiego SJ, Łukasza Grzybowskiego SJ oraz Błażeja Sikorę SJ. Na ostatni, Wielki Tydzień, rozważania napisał były prowincjał jezuitów, Wojciech Ziółek SJ.


Zachęcamy do podjęcia postanowienia wielkopostnego w słuchaniu Modlitwy w drodze oraz do zachęcania do tego znajomych! Pozwólmy Panu prowadzić nas w tym czasie!

Rok temu w Środę Popielcową udało nam się uruchomić aplikacje Modlitwy w drodze na iOS i Android. Sukces potwierdzony przez nagrody Mobile Trends Awards i Instytutu Wzornictwa Przemysłowego jest także wyznacznikiem jakości, którą stale chcemy dla Was rozwijać.

Dziękujemy Wam za to, że jesteście z nami. Dziękujemy za to, że możemy Wam przybliżać Pana Boga w codzienności, ale i w tym szczególnym czasie Wielkiego Postu.

Ekstremalna Droga Krzyżowa 2015

Zachęcamy także do skorzystania i pobrania najnowszych rozważań Ekstremalnej Drogi Krzyżowej na rok 2015. Hasłem tegorocznej EDK jest Męska strona rzeczywistości. Podobnie jak w zeszłym roku, także w tym można przejść wybraną trasę z głosową wersją rozważań. Nagrane przez Modlitwę w drodze rozważania dostępne są tutaj -> Napisane zostały przez wspólnotę MSR i WIO, z inspiracji ks. Jacka WIOSNA Stryczka oraz pod patronatem Abp Celestino Migliore. Zapraszamy!

Tak Bogu ufaj, jakby całe powodzenie spraw zależało tylko od Boga, a nie od ciebie; tak jednak dokładaj wszelkich starań, jakbyś ty sam miał to wszystko zdziałać, a Bóg nic zgoła. /św. Ignacy Loyola/

Strona modlitwawdrodze.pl korzysta z plików cookies. Więcej informacji Zamknij